O mnie

Cześć!

Witaj na mojej stronie o tym jak inwestować. Powstała ona z potrzeby serca, bo mnie krew zalewa jak widzę jak działa rynek inwestycyjny dla klientów detalicznych w Polsce. A bierze się to przede wszystkim z braku edukacji i naiwności. Chciałbym żyć w kraju, w którym ludzie rozsądnie inwestują swoje oszczędności, świadomie podchodzą do zwrotu i ryzyka, a naganiacze i oszuści chodzą smutni, że nikogo nie udało im się skusić.

Z jednej strony, źle jest jak ktoś się paranoicznie boi straty i trzyma pieniądze na nieoprocentowanym koncie lub żenującej lokacie. Z drugiej strony, jeszcze gorzej jak włoży wszystkie swoje środki w konto forexowe i po roku ich nie będzie. W inwestowaniu trzeba znaleźć umiar i rozsądek i świadomie podchodzić do swoich oszczędności. I taką postawę chciałbym promować i stąd ta strona.

Jeśli o mnie chodzi, to w skrócie, bo raczej wolałbym pozostać anonimowy. Pracuję w finansach, mam wykształcenie w temacie i branżowe czarne pasy, w sensie certyfikaty. Inwestuję sam swoje środki, ale też pomagam rodzinie i znajomym. Mam nadzieję, że moje przemyślenia będą dla Ciebie przydatne i uporządkujesz swoje oszczędności, tak aby na nich zarabiać i spać spokojnie.

Pozdro!